Román

Naslouchám

je nový román autorky Šárky Šiškové, které v nakladatelství Artview edici Literi vychází již čtvrtá kniha.

Nabízí poutavé čtení všem, kdo ocení autentický příběh ze současnosti.

Stejně jako si předešlé knihy získaly čtenáře svou dynamikou děje a objektivním a nepodbízivým stylem psaní i bohatou češtinou, toto vše přináší mírou vrchovatou i jeji nový román.

Inspirace

Román

Nakladatelství Artview edice LITERI

se věnuje vydávání české beletrie

Bylo založeno společností Artview s.r.o. s cílem podpořit vydavatelskou činností autory, kteří mají talent a entuziasmus a přináší do českého literárního prostředí kvalitní původní tvorbu.

román Dokonalý život?
první vydání vyšlo 28/8 2019
Tiskárna KODIAK print s.r.o., Zlín
náklad 2000 ks
ilustrace na obálce i v knize Šárka Šišková
grafická úprava knihy Josef Omelka
jazyková korekce textu Gabriela Hegerová
redaktor Adam Adler
ISBN 978 - 80 - 907093-1-7

Čtěte Není nad vlastní zkušenost

AUTOR

Šárka Šišková Akademická malířka

Akademická malířka Šárka Šišková se narodila 2. února 1966 ve Zlíně. Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti a Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze.

Debutovala knihou A co láska? vydanou v roce 2018, která u čtenářů vzbudila nečekaně velký zájem. V srpnu 2019 vychází román Dokonalý život?, který napsala při své pracovním pobytu v HongKongu. V červnu 2020 vychází román Navždy nebo jen na chvíli?

Profesní život doposud zasvětila především oděvnímu designu. Její modely se staly součástí stálých světových sbírek Muzea FIT v New Yorku i Uměleckoprůmyslového muzea Praha.

Pracovní i osobní čas tráví mezi Zlínem, Prahou, New Yorkem a Hongkongem, který se silně vtiskl svými kulisami i do její nové knihy.

„Vždycky mě naplňovalo vyprávění příběhů. Má fantazie žije bez omezení a je jedno, jestli maluju obraz, vymýšlím šaty nebo píšu román... Tvorba pro mě znamená největší svobodu, kterou nutně

www.siskova.cz

www.literi.cz

fb. sarka siskova

  • img

Objednávka

Knihu si můžete objednat na fb sarka siskova, e-mailem objednavka@literi.cz V případě e-mailové objednávky nezapomeňte uvést poštovní adresu. Poštovné a balné: 70,- Kč Expedujeme do dvou pracovních dnů od přijetí platby.
KNIHU JE MOŽNÉ TAKÉ ZAKOUPIT NA E-SHOP www.siskova.cz.
Kontakt

kontaktní osoba:
šéfredaktor Mgr. Adam Adler (adler@literi.cz)
Artview s.r.o.
B. Smetany 476
Zlín 763 02
IČ 29911698
DIČ CZ 26911698